Hledat

Provozní elektrikář

TTC TELEPORT, s.r.o.

Proč se k nám přidat?

I když dnes patříme k největším datacentrům ve střední Evropě, pořád jsme parta zapálených mladých lidí. Jsme skupina otevřených, upřímných a slušných lidí. Používáme selský rozum, vzájemně si důvěřujeme a respektujeme se navzájem. Děláme jen to, co nám dává smysl a není v rozporu s našimi hodnotami. Máme minimální fluktuaci, protože nás ta práce baví.

 

Práce u nás není žádná rutina

Každý den je jiný a každý den přinese mnoho různorodé práce. Většinu práce v provozu, kterou v jiných datových centrech dělají dodavatelé, si děláme sami. Naši dodavatelé nám jen kryjí záda. Naučíme se tak spoustu věcí a tím lépe ovlivňujeme kvalitu, efektivitu a ekologický dopad.

Na této pozici budete:

Co budeš dělat

Své místo si najdeš v tom, co tě baví a co tě naplňuje. Aktuálně hledáme kolegu, který bude společně s dalšími hlídat a rozvíjet provoz datového centra. Je to sice směnný provoz (směna 12 hodin). Ale jak říkají kolegové, co již směnují – „pokud jednou začneš dělat na směny, už nikdy se nechceš vrátit zpět do běžného denního pracovního režimu“. A proč je směnný provoz tak výhodný – je za to více peněz, mnoho volného času pro rodinu, klidnější pracovní prostředí, klid na práci …

 

Co Vám můžeme nabídnout:

Proč do toho jít s námi, co u nás získáš

Přátele, kamarády, spoustu volného času. Naučíš se mnoho věcí o elektrice, chlazení, sítích, bezpečnosti, vše kolem budovy atd… Naučíme tě jak samostatnosti, tak i týmové spolupráci. Benefity jako obědy, připojištění, vzdělávání, udělat si volno kdy potřebuješ jsou standard. My ti k tomu ještě dáme možnost pracovat v ryze české firmě světového významu, kde všichni vědí všechno (otevřené informace pro všechny) a všichni o všem mohou rozhodovat. I tvůj názor bude vyslyšen a bude-li pro nás všechny přínosem, budeme pracovat podle tvého návrhu. A pokud se ti nebude něco líbit, tak máš možnost to změnit k lepšímu. Budeš spoluvytvářet prostředí ve kterém pracujeme a bude i na tobě, kam firma bude směřovat.

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít:

Co bys měl umět?

Hledáme univerzálního technika (s elektro vzděláním), který pro řešení své práce používá selský rozum. U nás nepotřebuješ mít vzdělání profesora fyziky, ani inženýrský titul. Postačí, pokud se umíš postavit k práci čelem. Ten, kdo se bojí a nevěří si, toho naučíme, jak to v datovém centru funguje.

 

Adresa pracoviště:

Kde budeš pracovat

V Praze v Malešicích. Zastávka autobusu je přímo před datovým centrem. Od tramvaje je to k nám 3 minuty. Od metra k nám dojděš pěšky za 7 minut.

Něco dalšího, co o nás potřebuješ vědět

Mnoho z kolegů nebydlí v Praze, ale dojíždí až ze vzdálenosti 90 km. A přesto jim dává smysl do Teleportu dojíždět.

Chceš vědět víc? Přijď se mezi nás podívat. Ne na hodinový pohovor. Přijď na celý den nebo i týden, ať tu atmosféru zažiješ!

Něco málo o nás najdeš na www.ttc-teleport.cz nebo na www.cocuma.cz/company/ttc/.

Pokud vás pozice zaujala, pošlete životopis a motivační dopis na email: kalinova@ttc.cz

Zasláním emailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.