Hledat

DEMO ZÁKAZNICKÉHO PORTÁLU

Zákaznický portál je uživatelský vstup do dohledového a monitoringového systému TTC TELEPORT MIDS. Ve verzi DEMO je k dispozici omezené online zobrazování dat v podobě grafického pohledu na vybrané datové sály, skupiny zařízení, technologie a logický model chování jednotlivých komponent datového centra.

Přihlášení se provede zadáním uživatelského jména „demo” a hesla “heslo” do Autentifikačního formuláře.

Po přihlášení a inicializaci obrazovek se zobrazí Záložky obrazovek v levé horní části, v pravé horní části je k dispozici přechod do L2 (modulu grafů) a ikona „?“ pro zobrazení kompletní nápovědy k ovládání. Po kliknutí na konkrétní Objekt se v pravé části zobrazí signály. Na šedě šrafované objekty nelze kliknout, jedná se o informativní zobrazení. Bílé objekty obsahují pouze signály, u barevných objektů dochází i ke změnám barvy na základě vyhodnocení logického modelu. Více informací se zobrazí po kliknutí v pravém horním rohu na ikonu „?“.

Máte-li zájem o bližší informace o dohledovém a monitorovacím systému TTC TELEPORT MIDS, kontaktujte nás prosím. Rádi vám představíme veškeré výhody tohoto unikátního nástroje.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše osobní údaje jsou zpracovány dle zásad Ochrany osobních údajů