Hledat

Návštěva z Německa v TTC TELEPORT

24.ledna navštívila naše housingové centrum (HC) v ulici Sazečská početná skupina studentů ze Státní technické akademie z Weilburgu – Hessenska. Pod vedením svých pedagogů se zajímali o design, kvalitu a provozní vlastnosti HC.

Strávili u nás zhruba 2 hodiny a bylo vidět, že je zajímá, co se skrývá za zařízením potřebným pro provoz non-IT systémů, které se běžnému uživateli ukazují jen v podobě stránek na internetu, nebo obrazovek aplikací.

Zdá se, že je překvapilo, jak rozsáhlé systémy napájení, chlazení, zálohování jsou třeba ke spolehlivému chodu her, portálů, televize a digitálního světa obecně. Dověděli se, že je to především spolehlivost, která nás vede k tomu, abychom každé zařízení měli podle standardu TIER III s vysokou měrou zálohované a robustní. Jen tak můžeme klientům a uživatelům slíbit, že teoretický maximální výpadek bude jen 1,6 hodiny za rok – nebo raději žádný.

V závěrečném hodnocení studenti vysoce ocenili modulární koncept stavby HC, jehož výhodou je individuální nastavení podmínek pro klienty.

Snad si budou pamatovat, že viděli a zažili „Hotel pro HW“. Přejeme jim mnoho úspěchů v životě s digitální ekonomikou.